STOP GULL S 27

STOP GULL S 27

STOP GULL S 27

STOP GULL AIR

STOP GULL AIR

STOP GULL KEEPER

STOP GULL BOOM SUPPORT

STOP GULL SUCTION MOUNT SUPPORT

STOP GULL SUPPORT BIMINI OPEN

STOP GULL SUPPORT FOR HANDRAIL

STOP GULL BOAT VENT 3 +AIR SUPPORT

STOP GULL BOAT VENT 3

Akcesoria do odstraszania ptaków

S / 27 Specjalne obrotowe urządzenie odstraszające dla mew i ptaków przybrzeżnych, które chroni przed siadaniem ptactwa na jachtach ,szczególnie aparatach nawigacyjnych i radarowych

Przykładowe kolory urządzenia S /27

Przykłady zastosowań urządzenia S/27

STOP GULL AIR  urządzenie do odstraszania ptaków przybrzeżnych i mew. Obraca się nawet przy lekki wietrze i może wytrzymać wiatry przekraczające 60 mph . Dzięki bardzo wytrzymałemu systemowi obrotowemu , nie ma potrzeby usuwania i / lub przechowywania StopGull Air ® po jego instalacji. StopGull Air ® jest bezpieczne, skuteczne i uniwersalne; i może być montowane na różnych częściach jachtu . StopGull Air teraz można łączyć ze sprzętem, do montaży na wszelkich elementach jachtu.

Przykładowe zastosowanie  STOP GULL AIR

STOP GULL RIEL to urządzenie, które jest skuteczne do odstraszania wszystkich ptaków, które są uciążliwe. Jej skuteczność wynika z jego solidnej podstawy  i elementów obrotowych. StopGull® Riel jest wszechstronny i łatwy w montażu za pomocą kleju przemysłowego. Może być umieszczony na dowolnej powierzchni i / lub struktury (czyli radary, dachy magazynów, profile, elewacje zewnętrzne, nawet na zewnątrz urządzenia takie jak klimatyzatory, maszyn, dźwigów i żurawi przemysłowych, portów).

STOP GULL RIEL

STOP GULL SUCTION MOUNT SUPPORT.Przyssawka do mocowania STOP GULL AIR na każdej gładkiej powierzchni, takich jak włazy luki, silniki przyczepne, etc.

STOP GLL SUPPORT BIMINI OPEN  Specjalny uchwyt do mocowania STOP GULL AIR na otwartym bimini

STOPP GULL BOOM SUPPORT .Specjalny uchwyt na bom do mocowania STOP GULL AIR

ON STOPGULL KEEPER jest przeznaczony do montażu na antenach radarowych i innych miejscach na jachtach . Stop Gull Keeper opiera swoje odstraszające działanie w aranżacji swoich prętów i ich ruchu gdy poruszane są przez przez wiatr. Zalecane mocowanie urządzenia  za pomocą kleju sikaflex 292

STOP GULL SUPPORT FOR HANDRAIL .Specjalny uchwyt do mocowania STOP GULL AIR na hand relingach i innych elementach jachtów.

STOP GUL BOAT VENT 3

Ten prosty produkt przedłuża żywotność tapicerki łodzi przez odpowietrzenie zamkniętej przestrzeni ciepłego, wilgotnego powietrza. Wywietrznik Vent 3  zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii  pod plandekami, powodującymi nieodwracalne uszkodzenia wnętrza łodzi.Wywietrznik Vent 3 do łatwego  montażu.Dodatkowo mamy w ofercie rozsuwane podstawy do napinania plandek które pasują do Vent 3 i stanowią komplet mocujący .

Przykładowe zastosowanie STOP GULL BOAT VENT 3 i VENT 3 +AIR SUPPORT

STOP GUL BOAT VENT 3+AIR SUPPORT

Ten prosty produkt przedłuża żywotność tapicerki łodzi przez odpowietrzenie zamkniętej przestrzeni ciepłego, wilgotnego powietrza. Wywietrznik Vent 3 + AIR SUPPORT zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii  pod plandekami, powodującymi nieodwracalne uszkodzenia wnętrza łodzi.Wywietrznik Vent 3+ AIR SUPPORT do łatwego  montażu.Dodatkowo posiada wycięcie do mocowania STOP GULL AIR .Mamy w ofercie specjalne rozsuwane podstawy do napinania plandek które pasują do Vent 3+AIR SUPPORT i stanowią komplet mocujący .

  • Twitter Clean
  • Facebook Clean
  • Google+ Clean

L & N farby do łodzi i jachtów

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now